Наші Гроші

Син Богатирьової отримав жалюгідний мільйон

Міністерство охорони здоров’я України з 29 серпня по 7 вересня за результатами тендерів уклало низку угод на постачання лікарських засобів, лабораторних реагентів, ендопротезів та імплантів, препаратів для лікування безпліддя жінок на загальну суму 83,57 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ПАТ «Фармстандарт-Біолік», до складу акціонерів якого входить син міністра Раїси Богатирьової Олександр, отримає 1,32 млн грн. З врахуванням цієї закупівлі компанія цього року отримала підряди МОЗ та інших медичних закладів на суму 34,39 млн грн. За весь 2011 рік «Фармстандарт-Біолік» виграло тендери на 28,93 млн грн., в 2010 році – на 15,53 млн грн. Раїсу Богатирьову було призначено головою МОЗ на початку цього року.

Найбільші підряди отримали ТОВ «Біомедінвест» (29,14 млн грн.), ТОВ «Алконт-сервіс» (11,59 млн грн.), ТОВ «Ювіс» (9,59 млн грн.). Решту 31,93 млн грн. отримають більше десяти компаній.

З врахуванням цих закупівель МОЗ під керівництвом Раїси Богатирьової в 2012 році провело тендери на загальну суму 1 435,84 млн грн. Минулого року Міністерство охорони здоров’я провело тендери на 1,64 млрд грн.

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.
Наші Гроші

На окрузі «языковеда» Колесніченка покращать вулиці на 59 мільйонів

ПАТ «Севастопольське управління дорожнього будівництва» у період з 31 серпня по 3 вересня отримало два підряди на проведення будівельно-ремонтних робіт у місті Севастополі загальною вартістю 58,66 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Управління капітального будівництва Севастопольської міськдержадміністрації замовило фірмі розширення транспортної магістралі по вулиці Пожарова вартістю 55,72 млн грн.

Розширювати вулицю будуть від перехрестя з|із| вулицею Д. Ульянова до площі|площі| Повсталих. Окрім влаштування чотирьох смуг руху транспорту планують реконструювати саму площу та добудувати транспортну розв’язку, влаштувати три підземні пішохідні переходи, наземні пішохідні тротуари і переходи. Загальна|загальна| довжина проектованої магістралі складає 2,05 км|.

Ще 2,94 млн грн. «Севастопольське управління» отримає від Головного управління ЖКХ Севастопольської міськдержадміністрації. Фірма має зробити капітальний ремонт дорожнього покриття, проїзду і тротуарів на ділянці від «Слов’янського ринку» до магазину «Оптовик». Яку саме дорогу робитимуть, невідомо, оскільки технічне завдання на сайті «ВДЗ» відсутнє. Відстань між цими двома об’єктами по прямій по вулиці ім. генерала Острякова складає 1 км.

Обидва замовлення фінансуються з міського бюджету, роботи мають бути завершені до кінця наступного року.

Вулиці Пожарова і Генерала Острякова належать до частини Ленінського району міста Севастополя, що входить до 225-го мажоритарного округу. За цим округом балотується чинний співавтор закону про права російської мови народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко.

Єдиним конкурентом «Севастопольського управління» на обох конкурсах було ТОВ «ДСУ-44». У такому ж складі відбувся і нещодавній тендер на розширення мосту біля міського залізничного вокзалу в Севастополі вартістю 15 млн грн.

Основними власниками ПАТ «Севастопольське управління дорожнього будівництва» є ТОВ «Союз КДС» і Сергій Кірюшко, якому безпосередньо належить 23% акцій. Кірюшко також належить 80% статутного капіталу «Союзу КДС». Іншими власниками цієї фірми є депутат Верховної Ради Криму від Партії Регіонів Ігор Аржанцев і Геннадій Чікін.
Кірюшко також є директором і власником 50% статутного капіталу ТОВ «ДСУ-44».

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.
Наші Гроші

«Енергоатом» прогуляє на курортних конференціях ще мільйон

ВП «Управління справами» ДП «НАЕК «Енергоатом» 3 вересня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Widerstrrahl ltd» на організацію конференцій в Києві та курортних містах України до серпня 2013 року. Вартість угоди склала 975 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

«Енергоатом» замовив проведення конференцій в Києві, Ялті, Севастополі та Одесі, не вказавши дані про їх кількість та орієнтовні терміни. До ціни закупівлі входить бронювання 2-5 зіркових готелів, авіаквитків, харчування гостей, перевезення по місцю, оренда конференц-залів, тощо.

На початку року «Енергоатом» вже замовляв компанії «Відерштраль ЛТД» аналогічні послуги з проведення конференцій в курортних містах. Тоді вартість послуг було оцінено у 900 тис грн.

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.
Наші Гроші

Головний «регіонал» Ясинуватої і Русаченко за 15 мільйонів знову візьмуться за каналізацію

Відділ капітального будівництва Ясинуватської міськради Донецької області 12 вересня уклав угоду з СП «Агроспецмонтажник» на реконструкцію очисних каналізаційних споруд міста Ясинувата. Вартість угоди склала 15,52 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Тендер проведено за неконкурентною процедурою «закупівля в одного учасника», оскільки теперішнє замовлення є продовженням розпочатого ще в 1999 р.  будівництва другого і третього пускових комплексів очисних каналізаційних споруд. Попередні замовлення на цьому об’єкті виконував «Агроспецмонтажник», фірма має там будівельну площадку, необхідні машини та механізми. Коригування проектно-кошторисної документації й залучення додаткових коштів пояснюють тим, що «у зв′язку з обмеженим фінансуванням і з затягуванням незавершеного будівництва виникли додаткові роботи: вийшли зі строю хлораторна, біофільтри».

Роботи фінансуються за кошти екологічного фонду обласного бюджету і мають бути завершені до кінця цього року.

Власником СП «Агроспецмонтажник»  є ТБК «Трансбудсервіс», серед засновників котрого є голова Ясинуватської міської організації Партії регіонів Михайло Бештанко та Раїса Русаченко. Мером міста Ясинувата сьогодні є Олександр Русаченко.

За останній рік «Агроспецмонтажник»  отримав підрядів на 83,84 млн грн., усі в Донецькій області.

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.
Наші Гроші

Тема пілотки розкрита: «регіоналка» і її партнерка обшили силовиків вже на чверть мільярда

Державна митна служба України 20 серпня уклала угоду з ПрАТ «Астра Люкс» на придбання головних уборів на суму 1,44 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Придбано 4 тисячі чоловічих кашкетів по 285 гривень та 2730 жіночих пілоток з напіввовняної тканини по 110 грн. Вбрання має бути поставлено до кінця вересня до Департаменту розвитку митної інфраструктури та міжнародного співробітництва ДМСУ в Урочище Туровча, 1, с.Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Єдиним конкурентом фірми-переможця було ТОВ «Формстиль» Ганни Кописової, яка є бізнес-партнеркою власниці «Астри Люкс» Ольги Сергєєвої по фірмі «Комунар-сервіс». Сергєєва входить до фракції Партії регіонів в Солом’янській райраді Києва.

Загалом в 2012 році митна служба уклала угоди на придбання форменого одягу на 23,74 млн грн. З цієї суми 21,20 млн грн. отримали Сергєєвої та Кописової.
З 2008 року «Астра люкс» виграла підряди на пошиття одягу для силових відомств на загальну суму 205,24 млн грн., «Формстиль» – на 42,17 млн грн.

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.
Наші Гроші

У Присяжнюка прибрехали, аби злити 1,4 мільйони брату екс-губернатора Віри Ульянченко на секретні ко

Управління культури і туризму Київської облдержадміністрації 6 вересня уклало угоду з ТОВ «Біта Мюзік Шоп» на послуги з організації видовищних заходів вартістю 1,40 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

В конкурсній документації зазначено, що послуги приватної фірми необхідні для організації в 2012 році «різних культурно-видовищних заходів, як державних так і обласних». Однак жодних даних про ці заходи – назви, учасників, дати і місця проведення – управління культури не повідомило.

ТОВ «Біта Мюзік Шоп» отримало підряд по неконкурентній процедурі закупівлі «в одного учасника». В обґрунтуванні закупівлі це пояснюється наявністю у фірми необхідного досвіду та обладнання. Також наведено перелік заходів, які фірма провела з 2008 року.

Саме того року 49,9% статутного капіталу фірми отримав Олександра Ульянченко, брат Віри Ульянченко, яка на той час очолювала Київську облдержадміністрацію і була однією з найближчих соратниць президента Віктора Ющенка. Нині КОДА очолює Анатолій Присяжнюк, близький до міністра енергетики Юрія Бойко.

Управління культури також вказує, що «Біта Мюзік Шоп» є «учасником та переможцем багатьох державних тендерів на території України з підготовки та проведення видовищних та масових заходів». Однак за останні чотири роки в «ВДЗ» немає жодних згадок про цю компанію у якості переможця державних тендерів, окрім вищевказаного підряду, який фірма отримала по неконкурентній процедурі.

Нагадаємо, 28 жовтня відбудуться парламентські вибори. Під час передвиборчої компанії кандидати проводять в мажоритарних округах «благодійні» концерти.

 

Обґрунтування застосування процедури закупівлі у одного учасника:

         Управлінням культури і туризму Київської обласної державної адміністрації проводяться різні культурно-видовищні заходи як державні так і обласні. При організації та проведенні цих заходів у 2012 році по Київській області Управління культури і туризму Київської обласної державної адміністрації повинно забезпечити виконання ряд складних завдань.  У зв’язку з цим необхідно забезпечити організацію і проведення заходів на вищому рівні.

ТОВ «Біта Мюзік Шоп» має великий досвід в організації і проведенні концертів і заходів будь-яких масштабів.

Діяльність ТОВ «Біта Мюзік Шоп» було розпочато у 1994 році.

ТОВ «Біта Мюзік Шоп» розташоване за адресою:  м. Київ, Чоколівський буль 13, оф.105

 

ТОВ «Біта Мюзік Шоп» є учасником та переможцем багатьох державних тендерів на території України з підготовки та проведення видовищних та масових заходів.

Основні контракти, які виконувало ТОВ «Біта Мюзік Шоп» за останні роки:

 

                                                                     </p>

ПРОЕКТИ ТОВ  «Біта Мюзік Шоп»

Найбільші реалізовані проекти:
2008 -й рік
 
Міжнародний турнір з бальних танців “Зоряна Україна 2008”, Київ
Концерт Кейко Матсиї, НПМ Україна, Київ
Творчій вечір Миколи Мозгового, НПМ Україна, Київ
Концерт Валерія Меладзе , Київ

 

Міжнародний турнір зі спортивного танцю, м. Славутич
Концерт американського гітариста Ал Ди Мєоли, Київ
Технічне забезпечення проведення Юморини 2008 в Одесі
Встановлення трибун для етапу Кубка Девіса, м. Черкаси
Технічне забезпечення концерта Йосифа Кобзона, НПМ Україна, Київ
Організація та проведення святкувань присвячених святу Пасхи, м. Вижгород
Технічне забезпечення святкувань Святого Пасхального Воскресіння, Десятинна Церква, Київ
Технічне забезпечення концерта Ані Лорак, Майдан Незалежності
Організація та технічне забезпечення Днів Європи в Україні
Міжнародний турнір з дзю-до “Тайфун-татами”. Технічна підтримка
Концерт Кріса Нормана, Київ
Урочисте відкриття памятника Миколи Яковченко, м. Прилуки
Фестиваль морозива, присвячений Дню захисту дітей, парк Перемоги, Київ
Акція “Анти-Снід”, м. Бориспіль, технічне забезпечення
Чемпіонат України з пляжного футболу. Офіційні партнери (Київ, Кременчук, Запоріжжя, Харків, Дніпропетрівськ, Севастопіль, Іллічівськ, Одеса )
Святкування Дня села Старі Петрівці
Концерт Хуліо Іглесіаса, НПМ Україна, Київ
Святкування Дня молоді у м. Бориспіль, стадіон Колос
День м. Вишгород, технічна підтримка
Святкавання Дня Незалежності України у Білій Церкві
Урочитсе святкування Дня міста Одеси
Святкування Дня Українки
Урочитсе святкування Дня м. Сміла
Урочитсе святкування Дня м.Черкаси
Концерт Потапа та Насті Каменської, Палац Спорту, Київ
Семінар “Фестиваль Успіху”, російської компані Арт-Лайф
Концерт “Згадай 80-ті”, НПМ Україна, Київ
 
 

2009-й рік

 
Конкурс краси “Пані Україна 2009”, м. Донецьк
Міжнародний турнір з бальних танців , Український Дім, Київ
Презентація компанії Рено, МВЦ, Київ
Свято Масляної, ВДНХ, Київ
Звітний концерт колективів самодіяльності Київської області
Концерт Алли Пугачової, Палац Спорту, Київ
Концерт Патрісії Каас, НПМ Україна
Телепроект телеканалу 1+1 “Я люблю Україну”
Святкування Дня Незалежності, м. Бровари
Фінал Чемпіонату України з пляжного футболу, Гідропарк, Київ
Технічний підряд на церемонію відкриття Донбас-Арени, Донецьк
День міста Одеса
Презентація компанії Porsche, клуб «5-й Елемент», Київ
Телепроект “Танцюю для тебе”, 3-й сезон
Сольний концерт Тото Кутуньо, НПМ Україна
“Золота Шарманка 2009”, НПМ Україна
 
2010-й рік
 

Концерт Андрія Макаревича та оркесту Креольське танго, Жовтневий палац, Київ

Церемонія відкриття телеканалу “Еко ТВ”,  концертний хол Freedom, Київ
Телепроект “СуперЗірка”, телеканал 1+1
Святкування Юморини — 2010, м.Одеса
Сольний концерт Arash, Палац Спорту, Київ
Концерт “Хіти 90-х”, Палац Спорту, Київ
Благодійний концерт Дівни Любоєвич, Мистецький Арсенал, Київ
Святкавання Дня Перемоги у м. Одеса
Великий “Фестиваль пива”, МВЦ, Київ
Урочисте відкриття ТРЦ Sky Mall, Київ
Національний ярмарок “Барвиста Україна 2010”, ВДНХ, Київ
Святкування Дня міста Українка
Святкування Дня народження компанії NSP, КиївЕкспоПлаза, Київ
Урочитсе святкування Дня міста Одеси
Святкування приурочені Дню Прилук
Телепроект “Що ти робив цієї пятниці???”
Прощальний концерт Scorpions, м. Київ, м. Одеса
 
Зйомки телепроекту “Зірка+Зірка”, телеканал 1+1
Технічне забезпечення “Прожектор Періс Хілтон”, Київ
Прощальний концерт Михайла Поплавського, НПМ Україна
Вистава О.Меньшикова “1900-й”, Оперний театр, Київ 
 
2011-й рік
Телепроект “Зірка+Зірка 2”
Концерт Мері Уілсон, НМАУ ім. П.І. Чайковського
Творчий вечір Микити Міхалкого “Разговоры о культуре”. МЦКІ, Київ.
Турнір по спортивним бальним танцям “Парад надій 2011”, КиївЕкспоПлаза, Київ
Творчий вечір Максима Аверіна “Искренне без купюр”, МЦКІ, Київ
Концерт Горана Бреговича в Одесі та Київі
Телепроект каналу Інтер  Майдан‘s”. Встановлення сценічних констпукцій.
Проводи Міки Ньютон на Євробачення 2011. Майдан Незалежності, Київ
Перишй Київський міжнародний напівмарафон.
Святкування Дня Перемоги на Майдані Незалежності.
Фестиваль Пляжного  Футболу. Гідропарк, Київ
Вистава Московсьго драматичного театру А.Джигарханяна “Театр вечная любовь”. МЦКІ , Київ
Телепроект “Голос країни”, телеканал 1+1. Глядацькі трибуни
Танцювальне шоу “Майдан‘s 2”. Другий сезон. Встановлення світлододного облоднання.
День міста Обухів. Комплексне технічне забезпечення.
Зйомки другого сезони телешоу “Пекельна кухня”. Телеканал 1+1
Концерт О.Сєрова. НПМ Україна, Київ
Вистава О.Меньшикова і “Театру мрій”. Театр опери і балету. Киів
Концерт Михайла Поплавського “Шоу продовжується”. НПМ Україна
 
2012-й рік
Новорічні святкування у нічному клубі Byblos
Телепроет каналу “Новий канал” “Пакуй Валізи”.
Концерт гурту “Браття” з нагоди Дня захисника Відчизни, НПМ Україна
Баскетбольний матч усіх зірок української Супер Ліги. Палац Спорту
Концерт Сергія Пєнкіна, НПМ Україна
Юбілейна 100-та вистава О.Меньшикова у Київі.
Вистава “Хуліган” з С. Безруковим. Театр ім. Івана Франка
Телемарафон “Пісня обєднує нас” з ініціативи М. Поплавського.
Конкурс краси “Міс КІМВ 2012”
Авторський проект М.Поплавського присвячений Дню матері “Мамо, вічна і кохана”. НПМ Україна
Концерт Еміра Кустуриці у Києві. НПМ Україна
Відкриття сезону з пляжного футболу. Гідропарк, Київ
Всеукраїнський конкурс молодих виконавців ім. М.Мозгового. НПМ Україна, Київ
Концерт пам‘яті Миколи Мозгового. НПМ Україна, Київ
Встановлення офіційної Фан-Зони УЄФА ЄВРО 2012 у м. Донецьк.
Церемонія закриття УЄФА ЄВРО 2012, НСК Олімпійський

 

ТОВ «Біта Мюзік Шоп» має штат кваліфікованих працівників, сценічне, звукове і світлове устаткування, яке має можливість встановлення з урахуванням обраного майданчика, потреб конкретних виконавців, що беруть участь в концертній програмі, проведення шоу на вулиці або площі, в приміщенні або залі, на пляжі або на воді.

В останні роки ТОВ «Біта Мюзік Шоп» проведена закупівля значної кількості сучасної спеціальної техніки і обладнання іноземного та вітчизняного виробництва, яка дає можливість якісно оформити приміщення, сконструювати і прикрасити сцени, створити декорації, встановити сценічне, звукове і світлове обладнання.

Діяльність ТОВ «Біта Мюзік Шоп» повністю відповідає вимогам пожежної безпеки, безпеки праці і т.д.

Для виконання послуг по організації та проведення культурно-видовищних програм у 2012 році ТОВ «Біта Мюзік Шоп» має у своєму підпорядкуванні висококваліфікованих спеціалістів з достатнім досвідом організації та проведення концертів і видовищних заходів різних масштабів з достатнім переліком спеціальної техніки і обладнання.

Зробивши аналіз даного списку можна сказати, що все обладнання призначене для специфічних видів послуг. Персонал обслуговуючий наведену техніку має великий досвід робіт з даним устаткуванням, про що свідчить якість виконаних робіт на інших об’єктах.

Враховуючи викладене вище, єдиною структурою, здатною надати послуги з організації та проведення культурно-видовищних програм у 2012 році є ТОВ «Біта Мюзік Шоп».

Згідно з ст. 33 Закону України «Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти», з урахуванням обґрунтування, Тендерний комітет Управління культури і туризму Київської обласної державної адміністрації вважає за доцільне здійснити закупівлю послуг з організації та проведення культурно-видовищних програм у 2012 році у одного учасника – ТОВ «Біта Мюзік Шоп».

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.
Наші Гроші

У Порошенка викинули «прокладці» чверть мільйона на сайт, створений «Софтлайном»

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України 11 вересня уклало угоди з ТОВ «Клевер Софт» на програмні послуги щодо сайту міністерства на загальну суму 270 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Послуги із технічного та технологічного супроводження офіційного веб-сайту Мінекономрозвитку коштуватимуть 150 тис грн. Ще 120 тис грн. програмісти отримають за консультативні послуги щодо розробки комплексної системи захисту інформації, щоб уникнути несанкціонованого доступу до системи «Офіційний веб-сайт» з інших комп’ютерів.

ТОВ «Клевер софт» обрано по неконкурентній процедурі закупівлі «в одного учасника», оскільки компанія є розробником та власником програмної платформи «CS doc», на базі якої створено ІТС «Офіційний веб-сайт».

При цьому міністерство повідомляє, що воно замовило «Клевер Софту» створення сайту у 2011 році. Однак в «ВДЗ» жодних даних про угоду між Мінекономрозвитку і цією фірмою немає. На сайті міністерства повідомляється, що його розробником є відома компанія «Софтлайн».

Компанія «Клевер софт» зі статутним капіталом 900 грн. Дениса Зернишкіна, Андрія та Наталі Сергійчуків раніше отримала 3,69 млн грн. на розробку програмного забезпечення для Генпрокуратури і 447 тис грн. на web-портал адміністративних послуг в місті Києві. На тендері КМДА «Софтлайн» пропонував виконати роботи вдвічі дешевше від «Клевер Софту», однак його заявка була відхилена. В КМДА вирішили, що «Софтлайн» немає досвіду по створенню веб-порталів.

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.
Наші Гроші

В перинатальний центр замовили устаткування на 16 мільйонів

КРУ «Клінічне територіальне медичне об’єднання «Університетська клініка» (вул. Семашко,8, Сімферопіль) 5 вересня за результатами попередньої кваліфікації учасників уклала низку договорів на придбання медичних устаткування та меблів на суму 15,83 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Усі замовлення фінансуються з державного бюджету і мають бути доставлені до кінця цього року.

ТОВ «Мед-Інвест» отримає 13,47 млн грн. за медичне устаткування. Зокрема в клініку придбають набори для реанімації новонароджених та відкриті реанімаційні системі для їх виходжування, апарати УЗД і штучної вентиляції легенів, фетальні монітори та ін.  Ще на 1,36 млн грн. фірмі замовили меблів: операційні столи, госпітальні ліжка, медичні каталки й пологові ліжка-трансформатори.

Також у ТОВ «Сінергус» придбано пересувний рентгенівський апарат з пересувною стійкою для вертикальних знімків за 344 тис грн. та світильники операційні та оглядові світильники за 656 тис грн.

З врахуванням цих закупівель за останній рік «Університетська клініка» придбала медичне устаткування та препарати на 70,85 млн грн. Ще 28,72 млн грн. було виділено на капітальний ремонт клінічного містечка.

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.
Наші Гроші

«Нафтогаз» пустив ще одного новачка заробити на ОВДП

ПАТ «НАК «Нафтогаз України» 10 вересня уклало угоду з ПАТ «Фідобанк» на закупівлю 400 тис облігацій внутрішньої державної позики на суму 415,55 грн. для розрахунків за імпортований газ з «Газпромом». Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

«Фідобанк» вперше взяв участь в операціях з ОВДП «Нафтогазу». Цей банк цього року під іменем «СЕБ банк» купив у шведських власників Олександр Одарич, колишній голова «УкрСиббанку». Пізніше банк було перейменовано в «Фідобанк».

Нагадаємо, цього літа також вперше за останні два роки «Нафтогаз» уклав угоду на конвертацію ОВДП з банком «Фінансова ініціатива» Олега Бахматюка.

З врахуванням цих закупівель, «Нафтогаз України» з початку 2012 року уклав угоди на операції РЕПО по облігаціям на загальну суму 64,63 млрд грн.

В тому числі з «Дельта банком» Миколи Лагуна укладено угоди на загальну суму 34 837,73 млн грн. З «Укрексімбанком» було укладено угоди на 21 019,34 млн грн. З російським «Промінвестбанком» – на 5 175,31 млн грн., з «Фінансовою ініціативою» Олега Бахматюка – на 966,39 млн грн., з «Фідобанком» – на 415,55 млн грн. Угоди на суму 2 206,67 млн грн. було укладено з «Укргазбанком».

За рахунок випуску облігацій внутрішньої держпозики статутний капітал «Нафтогазу» протягом 2011 року був збільшений з 29,94 млрд гривень до 45,84 млрд гривень.

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.
Наші Гроші

Міліціонерів вдягнуть в труси, кітелі та блузки на 125 мільйонів

Міністерство внутрішніх справ України 3 вересня за результатами тендерів уклало з фірмами та приватними підприємцями низку угод на придбання  форменого одягу на загальну суму 125,20 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Серед придбаних речей – літні й зимові костюми та взуття, головні убори й краватки, шкарпетки й рукавички. Літній костюм для спецпідрозділів коштує 297 грн., зимовий – 636 грн. Для охоронців дипломатичних представництв літні костюми коштують дорожче від зимових – 784 грн. проти 683 грн. Зимові костюми для патрульної служби обійшлися в 687,24 грн, а для працівників ДАІ – 1 488,66 грн.

За підрахунками «Наших Грошей» чоловічий гардероб для працівника МВС коштуватиме 5 100,12 грн. До такого набору входять труси й майка; дві пари шкарпеток (бавовна й напівбавовна), дві пари світлих та темних напівчеревиків, напівчоботи; зимова куртка, фуфайка і плащ-накидка; один костюм з напіввовняної тканини й один зимовий; дві пари брюк (чорні й світло-сірі) і чотири сорочки (білого, сірого, блакитного та чорного кольорів); кашкет щоденний напіввовняний і зимовий з натуральних хутра й шкіри, і шапка-вушанка зі штучних матеріалів; два брючних ремені й один для поясного спорядження; краватка, погони, емблема МВС, нарукавний знак і рукавички.

Мінімальний набір для жінок – взуття, білизна, аксесуари, чотири різнокольорові сорочки, блуза, спідничний костюм, фетровий капелюшок – буде коштувати 3 065 грн.

Найбільші замовлення отримали ТО ВО «Харків» (33,64 млн грн. ) і ПрАТ «Астра Люкс» (30,36 илн грн.).

Засновниками першої фірми є Віта Фелонюк та Валентина Якименко. Власником «Астри Люкс» є Ольга Сергєєва, керівник фракції Партії регіонів в Соломянській райраді Києва. 

 

Найменування Кількість Ціна за одиницю, грн. Вартість партії, грн. Постачальник  
черевики юхтові з високими берцями (литтєві) 27000 пар 309,6 8 359 200 ТОВ «Таланлегпром»  
напівчеревики шкіряні 4600 пар 288,72 1 328 112 ТОВ «УПК «Крок»  
черевики хромові солдатські 2000 пар 339,96 679 920 ТОВ «УПК «Крок»  
капці казармені 550 пар 24,84 13 662 ТОВ «ВО «Харків»  
напівчеревики світло-сірого кольору 450 пар 290 130 500 ФО-підприємець Говорова М.В.  
черевики юхтові з високими берцями (литтєві) 5284 пари 288 1 521 792 ТОВ «Агропродгрупа»  
черевики юхтові з високими берцями (литтєві) 1425 пар 288 410 400 ТОВ «Агропродгрупа»  
напівчоботи 8152 пари 439,02 3 578 891,04 ПП «ВКФ «Олександра»  
черевики хромові з високими берцями утеплені 10369 пар 471,6 4 890 020,40 ТОВ «Взутекс-Плюс»  
напівчеревики шкіряні 24900 пар 289,14 7 199 586 ТОВ «ВО «Харків»  
костюм зимовий темно-синього кольору 7000 компл. 634,32 4 440 240 ТОВ ВО «Харків»  
костюм зимовий чорного кольору для спецпідрозділів 4000 компл. 637,02 2 548 080 ТОВ ВО «Харків»  
костюм зимовий для підрозділів з охорони дипломатичних представництв 620 компл. 633 392 460 ФО-підприємець Комфан А.П.  
костюм зі змішаної тканини 17500 компл. 238,98 4 182 150 ПрАТ «Астра Люкс»  
костюм літній чорного кольору для спецпідрозділів 8500 компл. 297 2 524 500 ТОВ «ОЛТЕКС»  
костюм літній для підрозділів з охорони дипломатичних представництв 590 компл. 784 462 560 ФО-підприємець Комфан А.П.  
костюм (кітель, брюки) з напіввовняної тканини темно-синього кольору 2250 компл. 980,04 2 205 090 ТОВ ВО «Харків»  
костюм (куртка, брюки) з напіввовняної тканини темно-синього кольору 3219 компл. 751,8 2 420 044,20 ТОВ «ОЛТЕКС»  
костюм парадно-вихідний (куртка, брюки) солдатський з напіввовняної тканини темно-синього кольору 1650 компл. 784,2 1 293 930 ТОВ ВО «Харків»  
брюки чорного кольору 2000 од. 125,04 250 080 ТОВ ВО «Харків»  
брюки світло-сірого кольору 800 од. 125,04 100 032 ФО-підприємець Комфан А.П.  
костюм зі змішаної тканини 5284 компл. 238,98 1 262 770,32 ПрАТ «Астра Люкс»  
плащ-накидка 3900 од. 165 643 500 ТОВ «Квінтекс»  
костюм літній чорного кольору для спецпідрозділів 1425 компл. 297 423 225 ТОВ «ОЛТЕКС»  
куртка зимова 20591 од. 396,54 8 165 155,14 ТОВ ВО «Харків»  
костюм зимовий для патрульної служби 8839 компл. 687,24 6 074 514,36 ПрАТ «Астра Люкс»  
костюм зимовий у колористиці «міський камуфляж» 1899 компл. 637,92 1 211 410,08 ТОВ «ОЛТЕКС»  
костюм зимовий чорного кольору для спецпідрозділів 1898 компл. 636 1 207 128 ТОВ «ОЛТЕКС»  
костюм зимовий для працівників ДАІ 2776 компл. 1 488,66 4 132 520,16 ТОВ ВО «Харків»  
костюм зимовий темно-синього кольору 2330 компл. 632,94 1 474 750,20 ТОВ «ОЛТЕКС»  
костюм (куртка, брюки) з напіввовняної тканини темно-синього кольору 24900 компл. 752,04 18 725 796 ПрАТ «Астра Люкс»  
білизна натільна солдатська 8700 компл. 94,98 826 326 ЗАТ «Трикотажна фабрика «Роза»  
білизна тепла солдатська 8800 компл. 137,94 1 213 872 ЗАТ «Трикотажна фабрика «Роза»  
простирадло 13200 од. 48,12 635 184 ПП «Елегант-Текс»  
   
наволочка 16920 од. 20,80  351 868,32 ДПВГО СОІУ «Фаворит-Плюс»  
рушник бавовняний 25500 од. 7,00  178 398 ДПВГО СОІУ «Фаворит-Плюс»  
фуфайка чорного кольору 21460 од. 46,02 987 589,20 ПАТ «Трикотажна фабрика «Роза»  
майка трикотажна 2720 од. 26,88 73 113,60 ПАТ «Трикотажна фабрика «Роза»  
фуфайка чорного кольору 10568 од. 46,02 486 339,36 ПАТ «Трикотажна фабрика «Роза»  
фуфайка чорного кольору 2850 од. 46,02 131 157 ПАТ «Трикотажна фабрика «Роза»  
Жилет розвантажувальний  1425 од. 499,20  711 360  ТОВ ВП «ДіСі»  
 
костюм (кітель, спідниця) з напіввовняної тканини темно-синього кольору 300 компл. 849 254 700 ФО-підприємець Кальченко О.О.  
костюм (кітель, спідниця) з напіввовняної тканини темно-синього кольору 4000 компл 848,76 3 395 040 ТО ВО «Харків»  
кашкет повсякденний з напіввовняної тканини темно-синього кольору 4350 од. 161,52 702 612 ПАТ ВТФ головних уборів «Горлиця»  
капелюшок фетровий 300 од. 290 87 000 ФО-підприємець Гливка Л.Г.  
берет чорного кольору 6970 од. 90 627 300 ТОВ ВП «ДіСі»  
кепі літнє чорного кольору для спецпідрозділів 1900 од. 57 108 300 ТОВ ВП «ДіСі»  
шапка-вушанка з штучного хутра чорного кольору 13000 од. 98,64 1 282 320 ФО-підприємець Якименко С.С.  
кашкет зимовий зі штучної шкіри та штучного хутра 3830 од. 153,12 586 449,60 ТОВ «Тисхутролюкс»  
шапка-маска 2000 од. 57 114 000 ФО-підприємець Гливка Л.Г.  
кепі літнє світло-сірого кольору 150 од. 100,02 15 003 ТОВ ВП «ДіСі»  
шапка-вушанка з каракулю 120 од. 850 101 995,20 ТОВ «Тисхутролюкс»  
берет чорного кольору 5284 од. 90 475 560 ТОВ ВП «ДіСі»  
кепі літнє чорного кольору для спецпідрозділів 1425 од. 57 81 225 ТОВ ВП «ДіСі»  
кашкет зимовий зі штучної шкіри та штучного хутра 16072 од. 152,52 2 451 301,44 ТОВ «Німфея»  
шапка-вушанка зі штучного хутра 5981 од. 98,7 590 324,70 ФО-підприємець Гливка Л.Г.  
кашкет зимовий для патрульної служби 4188 од. 174,9 732 481,20 ТОВ «Німфея»  
кашкет зимовий з натуральної шкіри та натурального хутра 610 од. 410,4 250 344 ТОВ «Тисхутролюкс»  
кашкет повсякденний з напіввовняної тканини темно-синього кольору 19629 од. 159,96 3 139 854,84 ТОВ «Німфея»  
берет чорного кольору 4000 од. 90 360 000 ТОВ ВП «ДіСі»  
сорочка білого кольору 1370 од. 125,04 171 304,80 ТОВ «АнВа»  
сорочка блакитного кольору 12600 од. 125,04  1 575 504 ТОВ «АнВа»  
блуза блакитного кольору 600 од. 125,04  75 024 ТОВ «АнВа»  
сорочка чорного кольору з короткими рукавами 1960 од. 123,96  242 961,60 ТОВ «АнВа»  
сорочка світло-сірого кольору з нарукавним знаком 1800 од. 135,00  243 000 ТОВ «АнВа»  
труси 9450 од. 43,62  412 209 ТОВ «АнВа»  
сорочка білого кольору 5000 од. 125,04  625 200 ТОВ «АнВа»  
сорочка блакитного кольору 28400 од. 125,04  3 551 136 ТОВ «АнВа»  
ремінь шкіряний для поясного спорядження 7700 од. 83,04 639 408 ТОВ «Квінтекс»  
ремінь брючний 300 од. 84,00  25 200 ТОВ «Формстиль»  
ремінь брючний світло-сірого кольору 930 од. 84,00  78 120 ТОВ «Квінтекс»  
ремінь шкіряний для поясного спорядження 5284 од. 83,04  438 783,36 ТОВ «Квінтекс»  
ремінь шкіряний для поясного спорядження 1425 од. 83,04  118 332 ТОВ «Квінтекс»  
зірочка діам. 20 мм 4000 од. 1 4 000 ФО-підприємець Кальченко О.О.  
зірочка діам. 13 мм 8500 од. 0,76 6 460 ФО-підприємець Кальченко О.О.  
емблема МВС 30000 од. 6,2 186 000 ФО-підприємець Кальченко О.О.  
шкарпетки бавовняні 97400 пар 7,7 749 980 ФО-підприємець Говорова М.В.  
шкарпетки напіввовняні 40000 пар 10,8 432 000 ФО-підприємець Кальченко О.О.  
галстук чорного кольору 4360 од. 20,7 90 252 КПЛП «Текстиль Україна»  
погони 37000 пар 17,94 663 780 ТОВ «Формстиль»  
нарукавні знаки 12,5 см. («МВС Україна», «Внутрішні війська») 15000 од. 6,9 103 500 ФО-підприємець Демидюк А.Г.  
нарукавні знаки 9,5 см («МВС Україна», «Внутрішні війська») 20000 од. 5,64 112 800 ПрАТ «Астра Люкс»  
ремінь тасьмовий 3500 од. 21,48 75 180 ТОВ «Українська стрічкоткацька фабрика»  
галстук чорного кольору 24900 од. 20,7 515 430 КПЛП «Текстиль Україна»  
галстук чорного кольору для жінок 4000 од. 20,7 82 800 КПЛП «Текстиль Україна»  
нарукавні знаки 12,5 см («МВС Україна») 57014 од. 6,9 393 396,60 ФО-підприємець Демидюк А.Г.  
 Рукавички трикотажні  10510 пар 39 409 890  ФО-підприємець Демидюк А.Г.  
 

 

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.