?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share
Ремонт Маріїнського палацу за 167 мільйонів закінчать, коли Януковича (не)переоберуть президентом
Наші Гроші
nashigroshi

Державне управління справами 11 вересня за результатами тендеру уклало угоду з ДП «Будівельно-монтажне управління Державного управління справами» на реставрацію та пристосування Маріїнського палацу по вул.Грушевського, 5-а вартістю 166,87 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Ремонт державної резиденції заплановано до кінця 2015 року, коли в Україні мають пройти чергові президентські вибори. На цей рік заплановано виконання приблизно чверті всього обсягу робіт у фінансовому вираженні.

Заплановано реконструкцію інженерних мереж, заміну покрівлі з оцинкованої на нержавіючу сталь. Палац матиме антикризову систему і установку фільтрації, помякшення та ультрофіолетового знезаряження води “Grunbeck” потужністю 11 м3/год.

Передбачено влаштування слухових вікон палацу, реставрація пічних труб, облицювання мармуровими плитами підлог, плінтусів, сходів, стінових панелей, колон і  пілястр, улаштування архітектурно-ліпного декору, килимове покриття, тощо.

В палаці буде створено зал прес-конференцій і апаратну АВК.

Після призначення головою ДУС Андрія Кравця проект реконструкції Маріїнського палацу було скореговано за 4,27 млн грн.

В тендерній документації відсутні дані про субпідрядників держпідприємства ДУСі. Раніше генеральним підрядником будівельних робіт з реконструкції Маріїнського палацу було АОЗТ «Спеціальне науково-реставраційне проектне будівельно-виробниче підприємство «Укрреставрація». В червні 2011 року новим власником компанії став кіпрський офшор «Афідреко холдінг лімітед». Директором став Дмитро Ярич, а наглядову раду очолив Геннадій Нежурбіда. Обидва є бізнес-партнерами голови Держуправління справами Андрія Кравця та його дружини Марини Пелих. Раніше вони працювали в кінотеатрі «Зоряний», де розміщується один з штабів Партії регіонів.

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.


Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.