Наші Гроші (nashigroshi) wrote,
Наші Гроші
nashigroshi

Тижневий вуглепром: корупція впала до нуля

Державні вугледобувні підприємства 4-7 вересня за результатами тендерів уклали низку угод на придбання товарів та послуг на загальну суму 44,23 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Вперше з початку 2011 року, коли «Наші Гроші» почали вести моніторинг закупівель, сумарна вартість тижневих закупівель вуглепрому склала таку незначну суму. Раніше закупівлі вуглепрому вимірювались в сотнях мільйонів.

ТОВ «Донбас коал інвест» Наталі та Дмитра Астафурових отримали найбільший минулого тижня підряд –  18,09 млн грн. за постачання металопрокату на «Торезантрацит».

ТОВ «Вугільукрпродукт» з групи Олександра Януковича отримає 1,70 млн грн. за дріт для «Макіїввугілля». Ця компанія почала вигравати тендери в липні і за цей час отримала підряди на 1,8 млрд грн.

ТОВ «Арес LTD» Олега Петрина зуміло продати державній шахті №13-БІС вугілля на суму 2,49 млн грн. по 1290 грн./т. Конкурсна документація на сайті «ВДЗ» всупереч вимогам закону про держзакупівлі не оприлюднена. Відтак немає жодних даних про вимоги до якості вугілля, які б пояснили завищену ціну закупівлі. Також невідомо навіщо державній шахті взагалі знадобилось купувати вугілля у приватної структури.

 

  1. ДП «Торезантрацит» за 18,09 млн грн. придбало профілі гарячекатані.
  2. ДП «Донецька обласна дирекція з ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств» за 13,56 млн грн. придбало роботи по прокладці напірних трубопроводів в кількості 2 од. Ду=250 мм. Ру-6,4 мПа по стволу №1 ш. ім. Ю.О. Гагаріна, перестилання рейкової колії Р-33, 900мм в ширину в допоміжному похилому стволі ш.№22 пл.Н7 за проектом ліквідації шахти «Лісова», фізична ліквідація ш. «Тернопільська», буріння 6-ти гідроспостережних свердловин згідно з проектом ліквідації шахти «Постніківська».
  3. ДП «Донецька вугільна енергетична компанія» за 5,52 млн грн. придбало клапани до компресорів, калорифери.
  4. ДП «Шахта №13-БІС» за 2,49 млн грн. придбало 1933 т вугілля.
  5. ДП «Красноармійськвугілля» за 2,29 млн грн. замовило капітальний ремонт секцій механізованого кріплення 3 КД-90 – 32 од.
  6. ДП «Макіїввугілля» за 1,70 млн грн. придбало 20 тон дроту.
  7. ДП «Орджонікідзевугілля» за 1,60 млн грн. придбало вузли та деталі для локомотивів та рухомого складу.
  8. ДП «Львіввугілля» за 1,25 млн грн. придбало калорифери і колосники до топок ТЛЗМ-2.
Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.
Tags: Вугілля, НОВИНИ, Хіт-парад
Subscribe
Comments for this post were disabled by the author