?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
Екс-мер отримав 11 мільйонів на облагородження Театральної площі
Наші Гроші
nashigroshi

Колишній головний «тігіпковець» отримає 8 мільйонів на Театральну площу й ще 3 на котельню

Управління капітального будівництва Кіровоградської облдержадміністрації 6 вересня уклало угоди з ТДВ «Інтерресурси» на будівельні роботи вартістю 11,40 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Зокрема 8,00 млн. грн. фірма отримає реконструкцію Театральної площі у м.Кіровограді. Роботи вестимуться на території скверу, прилеглої до театру ім. М.Кропивницького. Роботи фінансують коштом державного фонду регіонального розвитку, завершити площу повинні до кінця цього року. В чому саме полягатиме реконструкція невідомо, оскільки технічне завдання на сайті «ВДЗ» відсутнє.

Ще 3,40 млн грн. коштуватиме будівництво індивідуальної котельні по вул. Орджонікідзе, 17/19, що через дорогу від театру.

Обидва тендери проведено за неконкурентною процедурою «закупівля в одного учасника»  через нагальну потребу – термін робіт закінчується у жовтні 2012 року, коли буде святкуватись  130-річчя заснування Кіровоградського академічного  обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Кропивницького.

Компанія «Інтерресурси» отримала  підряд, оскільки саме вона веде і реконструкцію самого театру вартістю 78,71 млн грн.

Засновниками ТДВ «Інтерресурси» колишній голова міськвиконкому Кіровограда Микола Москаленко та його син Кирилл.

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.


Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.