?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
На окрузі «языковеда» Колесніченка покращать вулиці на 59 мільйонів
Наші Гроші
nashigroshi

ПАТ «Севастопольське управління дорожнього будівництва» у період з 31 серпня по 3 вересня отримало два підряди на проведення будівельно-ремонтних робіт у місті Севастополі загальною вартістю 58,66 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Управління капітального будівництва Севастопольської міськдержадміністрації замовило фірмі розширення транспортної магістралі по вулиці Пожарова вартістю 55,72 млн грн.

Розширювати вулицю будуть від перехрестя з|із| вулицею Д. Ульянова до площі|площі| Повсталих. Окрім влаштування чотирьох смуг руху транспорту планують реконструювати саму площу та добудувати транспортну розв’язку, влаштувати три підземні пішохідні переходи, наземні пішохідні тротуари і переходи. Загальна|загальна| довжина проектованої магістралі складає 2,05 км|.

Ще 2,94 млн грн. «Севастопольське управління» отримає від Головного управління ЖКХ Севастопольської міськдержадміністрації. Фірма має зробити капітальний ремонт дорожнього покриття, проїзду і тротуарів на ділянці від «Слов’янського ринку» до магазину «Оптовик». Яку саме дорогу робитимуть, невідомо, оскільки технічне завдання на сайті «ВДЗ» відсутнє. Відстань між цими двома об’єктами по прямій по вулиці ім. генерала Острякова складає 1 км.

Обидва замовлення фінансуються з міського бюджету, роботи мають бути завершені до кінця наступного року.

Вулиці Пожарова і Генерала Острякова належать до частини Ленінського району міста Севастополя, що входить до 225-го мажоритарного округу. За цим округом балотується чинний співавтор закону про права російської мови народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко.

Єдиним конкурентом «Севастопольського управління» на обох конкурсах було ТОВ «ДСУ-44». У такому ж складі відбувся і нещодавній тендер на розширення мосту біля міського залізничного вокзалу в Севастополі вартістю 15 млн грн.

Основними власниками ПАТ «Севастопольське управління дорожнього будівництва» є ТОВ «Союз КДС» і Сергій Кірюшко, якому безпосередньо належить 23% акцій. Кірюшко також належить 80% статутного капіталу «Союзу КДС». Іншими власниками цієї фірми є депутат Верховної Ради Криму від Партії Регіонів Ігор Аржанцев і Геннадій Чікін.
Кірюшко також є директором і власником 50% статутного капіталу ТОВ «ДСУ-44».

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.


Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.