?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
Тема пілотки розкрита: «регіоналка» і її партнерка обшили силовиків вже на чверть мільярда
Наші Гроші
nashigroshi

Державна митна служба України 20 серпня уклала угоду з ПрАТ «Астра Люкс» на придбання головних уборів на суму 1,44 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Придбано 4 тисячі чоловічих кашкетів по 285 гривень та 2730 жіночих пілоток з напіввовняної тканини по 110 грн. Вбрання має бути поставлено до кінця вересня до Департаменту розвитку митної інфраструктури та міжнародного співробітництва ДМСУ в Урочище Туровча, 1, с.Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Єдиним конкурентом фірми-переможця було ТОВ «Формстиль» Ганни Кописової, яка є бізнес-партнеркою власниці «Астри Люкс» Ольги Сергєєвої по фірмі «Комунар-сервіс». Сергєєва входить до фракції Партії регіонів в Солом’янській райраді Києва.

Загалом в 2012 році митна служба уклала угоди на придбання форменого одягу на 23,74 млн грн. З цієї суми 21,20 млн грн. отримали Сергєєвої та Кописової.
З 2008 року «Астра люкс» виграла підряди на пошиття одягу для силових відомств на загальну суму 205,24 млн грн., «Формстиль» – на 42,17 млн грн.

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.


Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.