?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
В перинатальний центр замовили устаткування на 16 мільйонів
Наші Гроші
nashigroshi

КРУ «Клінічне територіальне медичне об’єднання «Університетська клініка» (вул. Семашко,8, Сімферопіль) 5 вересня за результатами попередньої кваліфікації учасників уклала низку договорів на придбання медичних устаткування та меблів на суму 15,83 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Усі замовлення фінансуються з державного бюджету і мають бути доставлені до кінця цього року.

ТОВ «Мед-Інвест» отримає 13,47 млн грн. за медичне устаткування. Зокрема в клініку придбають набори для реанімації новонароджених та відкриті реанімаційні системі для їх виходжування, апарати УЗД і штучної вентиляції легенів, фетальні монітори та ін.  Ще на 1,36 млн грн. фірмі замовили меблів: операційні столи, госпітальні ліжка, медичні каталки й пологові ліжка-трансформатори.

Також у ТОВ «Сінергус» придбано пересувний рентгенівський апарат з пересувною стійкою для вертикальних знімків за 344 тис грн. та світильники операційні та оглядові світильники за 656 тис грн.

З врахуванням цих закупівель за останній рік «Університетська клініка» придбала медичне устаткування та препарати на 70,85 млн грн. Ще 28,72 млн грн. було виділено на капітальний ремонт клінічного містечка.

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.


Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.