?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
На округах нардепів-«регіоналів» відремонтують дитсадок і стадіон
Наші Гроші
nashigroshi

Управління капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації 6 вересня за результатами тендерів уклало угоди на проведення будівельних робіт на загальну суму 2,81 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

ТОВ «Інтерпен-Д» отримає 1,40 млн грн. на реконструкцію КЗ «Петриківський дошкільний навчальний заклад» Олександропільської сільської ради Солонянського району.

Підряд на реконструкцію стадіону «Колос» у смт. Широке отримало ТОВ «Ремтекс». В чому саме полягатимуть роботи вартістю 1,41 млн грн. невідомо, оскільки технічна документація на сайті «ВДЗ» відсутня. Співзасновником фірми зі статутним капіталом 12 тис грн. є депутат Криворізької райради Юрій Вінклер.

Обидві реконструкції проводяться за кошти державного бюджету і мають бути завершені до кінця цього року. Об’єкти знаходяться на мажоритарних округах, за котрими балотуються чинні народні депутати від Партії регіонів. Солонянський район належить до 40-го округу, за яким на вибори йде Олег Царьов. А смт.Широке належить до 37 округу, за яким балотується Дмитро Шпенов.

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.


Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.