?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
На археологічні пам’ятки витратять менше, ніж на кондиціонери для сільради на окрузі «регіонала»
Наші Гроші
nashigroshi

Республіканський комітет АР Крим з охорони культурної спадщини 3 вересня уклав низку угод на проведення археологічних розкопок на загальну суму 194 тис грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Зокрема, 154 тис грн. отримає Кримський філіал Інституту археології НАН України. За ці кошти Інститут має провести наукові археологічні дослідження поселення епохи бронзи під назвою «Глейки» у м.Керч та пізньоантичного городища біля с.Вишенне в Білогірському районі.

Ще 40 тис грн. підуть на археологічні розкопки могильників. Один біля с.Левадки Сімферопольського району, другий – могильник пізньоримської доби «Нейзац» – на території с.Баланово Білогірського району. Ці дослідження проводитиме Благодійна організація «Історико-археологічний благодійний фонд «Наследие тысячелетий».

Усі чотири замовлення фінансуються з бюджету АР Крим і мають бути виконані до кінця цього року. Зазначається, що затримка з укладенням відповідних договорів на проведення археологічних розкопок призведе до несвоєчасної музеєфікації археологічної пам’ятки, що унеможливить її відкриття для екскурсійних відвідувань.

Раніше «Наші Гроші» вже повідомляли про закупівлю 14 кондиціонерів на суму 388 тис грн. для Добрівської сільради Сімферопольського району. Він входить до мажоритарного округу №2, за яким балотується чинний депутат Верховної ради Криму Олександр Баталін.

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.


Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.