?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
Бютівець за 18 мільйонів відремонтує школи в округу бютівського перебіжчика Рибакова
Наші Гроші
nashigroshi

Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації 4 вересня за результатами тендерів уклало низку угод з ТОВ «Будспеценергоресурси» на реконструкцію шкіл на загальну суму 18,35 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

До кінця цього року коштами державного бюджету потрібно реконструювати Городнянську районну гімназію (7,99 млн грн.) і школу в селі Жадове Семенівського району, де за 1,72 млн грн. потрібно відремонтувати систему опалення та замінити віконні блоки.

Ще 8,64 млн грн. коштуватиме реконструкція школи в м.Понорниця Коропського району. В цьому випадку роботи потрібно виконати до кінця 2013 року, фінансування з державного фонду регіонального розвитку.

Всі ці населенні пункти знаходяться в округу №207, за яким до Верховної Ради балотується народний депутат Ігор Рибаков, який раніше вийшов з фракції БЮТ і створив групу «Реформи і порядок».

Засновником ТОВ «Будспеценергоресурси» зі статутним капіталом 1073 гривні є депутат Чернігівської міськради від «Батьківщини» Вадим Євтушенко. Вищевказані підряди на 18,35 млн грн. стали дуже суттєвими для компанії, яка до цього за чотири роки виграла тендери на 30,24 млн грн.

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.


Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.