?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
Міноборони розмістило свій піар на телеканалі Порошенка по тисячі гривень за хвилину
Наші Гроші
nashigroshi

Центральна телерадіостудія Міністерства оборони України 31 серпня уклала угоду з ТОВ «Рекламна агенція «ТВ-комерц груп» на розміщення телепрограми «ДМБ» в ефірі загальнонаціонального телеканала. Вартість угоди склала 361 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Замовлено розміщення 20-хвилинної програми раз на тиждень в вересні-грудні. Відтак вартість розміщення становила близько 20 тис грн. за один випуск, або 1 тис грн. за хвилину.

Програма «ДМБ», в якій розповідається про успіхи української армії, наразі виходить на «5 каналі» Петра Порошенка. Рекламна агенція «ТВ-комерц груп» знаходиться на території заводу «Ленінська кузня» по вул. Електриків, 26, де також знаходиться «5 канал».

Ціна на розміщення програми про армію нижче від розцінок на передвиборчу рекламу на «5 каналі», яка коштує 2,7-8,3 тис грн. в залежності від часу розміщення.

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника», оскільки Міноборони двічі відміняло відкриті торги через відсутність бажаючих брати участь в тендері.

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.


Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.