?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
На окрузі «регіонала» донецька «прокладка» встановить селянам поліетиленові труби
Наші Гроші
nashigroshi

Головне управління капітального будівництва при Раді міністрів АР Крим 28 серпня за результатами тендеру уклало угоду з ПП «Арт-Холл» на проведення капітального ремонту водогону в низці населених пунктів Сімферопольського району. Вартість угоди склала 3,24 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Капітальний ремонт зовнішніх мереж водопостачання здійснять у селах Зарічне, Добре, Піонерське, Андрусово та Лозове Добровської сільської ради. В рамках ремонту планують замінити старі азбестоцементні й чугунні батареї, протягнути поліетиленові труби водопостачання.

Ремонт зроблять за кошти субвенції з держбюджету. Завершити ремонт мають до кінця цього року.

Вищезгадані села входять до Сімферопольського району, що належить мажоритарному округу №2. За цим округом балотується чинний депутат Верховної ради Криму, голова правління ПАТ «Завод «Фіолент» Олександр Баталін. Ремонт систем газо- та водопостачання в цьому районі Баталін обіцяв у своїй передвиборчій програмі.

ПП «Арт-Холл» засновано донеччанином Олександром Коршуновим у м.Євпаторія і має 1 500 грн статутного капіталу. За останні два роки ця фірма отримала підряди на загальну суму 16,42 млн грн., всі по Криму.

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.


Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.