?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
«Нафтогаз» пустив росіян до оцінки роботи ГТС і замовив терміновий аудит своїх родовищ
Наші Гроші
nashigroshi

ПАТ «НАК «Нафтогаз України» 30 серпня за результатами тендерів уклав низку угод на консалтингові послуги вартістю 7,68 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ТОВ «Нафтогазбудінформатика» отримає 1,80 млн грн. за розроблення економіко-математичних моделей визначення обсягів та термінів модернізації ГТС України в залежності від різних сценаріїв її завантаженості і 0,65 млн грн. за аналіз та розроблення основних принципів оцінки ефективності роботи ГТС України. Ці роботи треба виконати впродовж року після укладення угод.

До складу засновників ТОВ «Нафтогазбудінформатика» входять українці Леонід Уніговський та Володимир Частухін. Останній відомий також як відповідальний за проведення торгів державного підприємства «Національний проект «LNG термінал».

Також співвласниками фірми є росіяни Валентин Павлюченко та його син Борис. Валентин Павлюченко відомий як заступник міністра будівництва підприємств нафтової і газової промисловості СРСР. В російських ЗМІ повідомлялось про причетність компаній Павлюченка до освоєння бюджету підготовки Росії до проведення зимових Олімпійських Ігор в Сочі. Наприклад, його фірма отримала 194 мільйона рублів за комплекс інжинірингових робіт, результатом яких виявився звіт на кількох сторінках.

ДП «Український державний геологорозвідувальний інститут» за 5,19 млн грн. має до кінця року провести аудит запасів вуглеводнів по 46 родовищах «Чорноморафтогазу», «Укргазвидобування», «Полтавагазвидобування» і його львівської філії. ТОВ «Північно-Східна консалтингова група» протягом місяця за 35 тис грн. має провести експертну оцінку ОВДП та акцій «Нафтогазу».

Нагадаємо, в квітні «Нафтогаз» за 4,10 млн грн. найняв ТОВ «Бейкер Тіллі Україна ЕК» для оцінки вартості активів системи магістрального трубопровідного транспорту газу України, включаючи підземні сховища газу на об’єкти відповідної інфраструктури. Оцінку потрібно було провести до 1 серпня. Однак жодних даних про її результати «Нафтогаз» не повідомив.

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.


Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.