?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
Кочова «прокладка» «регіонала» заробила в «Нафтогазі» вже понад 600 мільйонів
Наші Гроші
nashigroshi

Дочірня компанія «Укртрансгаз» «Нафтогазу України» 8 серпня липня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «МК Інжиніринг» на реконструкцію інформаційної структури УМГ «Київтрансгаз» з інтеграцією в інформаційну систему «Укртрансгазу». Вартість угоди склала 26,93 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ТОВ «МК Інжиніринг» почало вигравати тендери в системі «Укртрансгазу» з грудня 2010 року, отримавши за цей час підряди на суму 604,07 млн грн. і не вигравши жодного тендеру у інших держпідприємств та установ. В 2009 році компанія вигравала тендери виключно в системі «Енергоатому», отримавши підряди на 7,76 млн грн.

з 2010 року департамент матеріально-технічного ресурсу та закупівель ПАТ «НАК «Нафтогаз України» очолює депутат Київської облради від Партії регіонів Сергій Кацуба. Раніше він працював в тендерному підрозділі «Енергоатому». Його брат Олександр також з 2010 року заступником директора з економічних питань «Чорноморнафтогазу».

Зараз Сергій Кацуба балотується до Верховної Ради за одним з мажоритарних округів Київської області. Головою Київської обласної організації Партії регіонів є міністр енергетики Юрій Бойко, до сфери контролю якого відноситься «Нафтогаз України» та його дочірні підприємства.  ДК «Укртрансгаз» з 2010 очолює Сергій Вінокуров, який до цього призначення працював директором ТОВ «Остхем Україна» Дмитра Фірташа.

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.


Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.