?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Flag Next Entry
Син екс-глави облавтодору заробив на дніпропетровських дорогах вже 1,7 мільярда
Наші Гроші
nashigroshi

Департамент комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міськради 30 серпня за результатами тендеру уклав з ТОВ «Українсько-Польське підприємство з ІІ «УПС» угоду на капітальний ремонт вул. набережної Заводської в м. Дніпропетровську. Вартість угоди склала 73,93 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Які саме роботи здійснять невідомо, оскільки технічне завдання на сайті «ВДЗ» відсутнє. Ремонт робитимуть за кошти міського бюджету. Закінчити повинні до кінця цього року.

Єдиним конкурентом «УПС» на торгах було ТОВ «Дорожнє управління «Спецавтодор» – компанія зі статутним фондом 1 тис грн. заснована Тетяною Лебедєвою та Єдуардом Легким.

Єдиним засновником і керівником ТОВ «Українсько-Польське підприємство з ІІ «УПС» зі статутним капіталом 10 тис грн. є Тарас Палій, син колишнього генерального директора ДП «Дніпропетровський облавтодор». Від початку 2008 р. фірма Палія виграла тендери на загальну суму 1,70 млрд грн., усі підряди – в Дніпропетровській області.

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.


Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.