?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
Дві третини ремонтованих цього літа стадіонів України – на одеських округах «регіоналів»
Наші Гроші
nashigroshi

В Одеській області у період з 29 серпня по 5 вересня було укладено низку угод на будівництво та ремонт сільських стадіонів на загальну суму 38,02 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Стадіон в с.Шабо Білгород-Дністровського району будуватиме ТОВ «Чорноморсько-Дністровський» за 12,82 млн грн.  У цьому ж районі ПБКФ «Спецмонтаж» здійснить капітальний ремонт стадіону у с. Випасне. Обійдеться ремонт у 7,97 млн грн. Обидва стадіони фінансуються з місцевих бюджетів і мають бути закінчені до кінця цього року.

За 9,94 млн грн. з обласного бюджету реконструюють смт. Красні Окни. Закінчити роботи ТОВ «Березівкаагрошляхбуд» повинне до кінця 2014 року.

Ще один стадіон збудують в с.Табаки Болградського району. Договір підписали з ВАТ ПМК -15 «Дунайводбуд», перша черга будівництва вартістю 7,28 млн грн. має бути закінчена до кінця цього року.

Усі стадіони знаходяться в округах, за якими балотуються чинні народні депутата від Партії регіонів. Перші два стадіони – у селах Білгород-Дністровського району, який входить до 141-го мажоритарного округу. За ним балотується колишній бютівець, а тепер «регіонал» Віталій Барвіненко. Смт. Красні Оки належить 137-у округу, за яким іде Леонід Клімов. Останній стадіон знаходиться у Болградському районі, на 142-у окрузі, за яким балотується Ігор Плохой.

Загалом упродовж літа, без урахування об’єктів Євро-2012, було проведено тендери на будівництво та ремонти 14 стадіонів, з них 11 стадіонів – в Одеській області: 

Стадіон Вид робіт Вартість робіт (млн  грн.)
с. Шабо, Білгород-Дністровський район будівництво 12,82
с. Випасне, Білгород-Дністровський район капремонт 7,97
смт. Красні Окни, Красноокнянський район реконструкція 9,94
с. Табаки, Болградський район будівництво 7,28
м. Татарбунари реконструкція 7,60
м.Балта реконструкція 6,74
с. Великий Дальник, Біляївський район будівництво 9,58
м. Березівка капремонт 6,45
м. Кілія капремонт 3,86
 с. Бурлача балка, м. Іллічівськ установка синтетичного трав’яного покриття на футбольне поле 0,54
смт. Петрівка, Іванівський район будівництво 7,84
Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.


Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.