?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
Чиновники з РДА купили оргтехніки, якої вистачило б на п’ять сільських шкіл
Наші Гроші
nashigroshi

Голосіївська районна в місті Києві держадміністрація 28 серпня за результатами тендеру уклала з ТОВ «ІТ-Рішення» угоду на придбання комп’ютерів та іншої оргтехніки на суму 450 тис грн. Про це повідомляється у «Віснику державих закупівель».

За кошти місцевого бюджету придбано 40 комп’ютерів зі встановленим програмним забезпеченням по 7 200 грн/шт, 18 принтерів по 2-32 тис грн. і три сканери по 22 700 грн.

Пропозиція «ІТ-Рішення» не була найнижчою на торгах, три з п’яти учасників пропонували техніку дешевше, однак їхні пропозиції були відхилені через відсутність певних документів або невідповідність пропозиції умовам технічної специфікації.

За кошти, витрачені на придбання техніки для Голосіївської райдержадміністрації, можна було б придбати п’яти сільських шкіл по 15 комп’ютерів вартістю $750.

Нагадаємо, нещодавно губернатор Одеської області Едуард Матвійчук передав сільським школам гуманітарну допомогу від Китаю. Кільком школам дісталось по 15 комп’ютерів, на яких стоїть розроблене для армії КНР і несумісне з Windows програмне забезпечення.

Наприкінці минулого року міністр освіти Дмитро Табачник пообіцяв забезпечити комп’ютерами всі українські школи упродовж двох років.

 

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.


Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.