?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
Україна допомогла потерпілим від повені росіянам питною водою, яка коштувала дешевше, ніж її доставк
Наші Гроші
nashigroshi

Міністерство надзвичайних ситуацій України 30 серпня уклало угоди на придбання питної води та її доставки у якості гуманітарної допомоги потерпілим від повені в м.Кримськ (Краснодарський край, Росія) на суму 570 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

В обґрунтуванні закупівель повідомляється, що у ПрАТ «КЗБН в «Росинка» придбано 20 тис п’ятилітрових бутлів води за 201 тис грн. Перевезення ж води з України до Кримська автомобільним транспортом замовлено у ТОВ «Трансвосток» за 370 тис грн. Відтак вартість транспортування коштувала майже вдвічі дорожче, ніж вартість самого вантажу.

Також повідомляється, що транспортування потрібно було здійснити в серпні, тоді як повінь в Кримську була на початку липня.

Посольства України в Російській Федерації 10 липня поінформувало МНС, що серед першочергових конкретних потреб потерпілих визначено насамперед окремі продукти та предмети першої необхідності, зокрема питна вода. 16 липня Кабінет міністрів видав розпорядження «Про надання гуманітарної допомоги Російській Федерації», а 20 липня аналогічний указ видав Президент України Віктор Янукович. МНС почало процедуру закупівлі води 16 серпня.

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.


Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.