?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Flag Next Entry
На окрузі Клюєва дві «прокладки» розіграли 12 мільйонів на ремонт вокзалу
Наші Гроші
nashigroshi

ДП «Донецька залізниця» 28 серпня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Ельбрус Інвест» на реконструкцію вокзального комплексу ст.Артемівськ-2. Вартість угоди склала 11,99 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Роботи на вокзалі почалися ще до підписання договору, в середині серпня уже поміняли частину вікон, всередині почали міняти опалення, каналізацію та вентиляцію й перефарбовувати стіни, назовні – встановлювати нові бордюри й класти плитку. В усіх приміщеннях планують покласти гранітні плити, на перонах поставити лавки, на ганку – ліхтарі, а майданчик перед вокзалом обіцяють загородити від машин.

Реконструкція проводиться за кошти «Донецької залізниці». Згідно з тендерною угодою, роботи мають бути завершені до кінця цього року. Натомість начальник вокзалу Наталя Вонсович заявила, що вокзал буде готовий вже до середини вересня.

Засновником ТОВ «Ельбрус інвест» зі статутним капіталом 10 тис грн. є донеччанка Ярослава Кузнецова, яка в червні, до початку означеного тендеру, також входила до складу засновників ТОВ «Карбо інвест» зі статутним капіталом 1 тис грн. – єдиного конкурента на цьому конкурсі. Раніше ці дві фірми вже розіграли між собою реконструкцію музею Донецької залізниці за 7 млн грн.

«Артемівськ-2» – транзитна залізнична станція в однойменному райцентрі. Цей район входить до 46-го мажоритарного округу, за яким на прийдешніх парламентських виборах балотується народний депутат від Партії регіонів Сергій Клюєв, брат секретаря РНБО Андрія Клюєва. Раніше ЗМІ повідомляли, що безкоштовні телетюнери в рамках держпрограми по забезпеченню населення засобами прийняття сигналів цифрового телерадіомовлення у Донецькій області роздають у пакетах з іменем Сергія Клюєва.

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.


Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.