?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
У Добкіна дали чверть мільйона на аграрний ярмарок на Майдані з виступом начальства
Наші Гроші
nashigroshi

Департамент економіки і міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації 27 серпня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Слобожанський ярмарок» на послуги з підготовки та проведення Великого Слобожанського ярмарку, який 8-9 вересня пройде на майдані Свободи міста Харкова. Вартість угоди склала 244 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Ярмарок відкриється «колоритною і яскравою урочистою церемонією, на якій присутні керівники Харківської області, міста Харкова, районів і міст обласного значення, почесні гості, члени офіційних і бізнес-делегацій з країн ближнього і дальнього зарубіжжя». Цей захід включено «до концепції проекту Великий Слобожанський ярмарок у 2012 році, затвердженої головою Харківської обласної державної адміністрації Добкіним М.М.  та Харківським міським головою Кернесом Г.А.». Про це повідомляється в конкурсній документації.

На виділені чверть мільйона гривень компанія Стелли Замбрибор має розробити проектну документацію по розміщенню експозицій, розробити сценарій, провести рекламну компанію, забезпечити монтаж елементів оформлення, торгових наметів, виготовити дипломи і призи.

Організатори планують досягти обіг коштів на ярмарку в розмірі до 10 млн грн. В ярмарку візьмуть участь торговці сільськогосподарською продукцією. Під час заходу проходитимуть виступи колективів самодіяльності, відбудеться конкурс на кращого кулінара, тощо.

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.


Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.