?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
«Нафтогаз» за 3 мільйони перевірить свій захист від хакерів та витоків інформації
Наші Гроші
nashigroshi

ПАТ «НАК «Нафтогаз України» 22-31 серпня за результатами тендерів уклало низку угод на послуги у сфері інформатизації на суму 5,81 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

З цієї суми 2,87 млн грн. отримає ТОВ «БМС консалтінг» за проведення комплексної перевірки інформаційної безпеки «Нафтогазу». До кінця року потрібно оцінити захищеність інформації, безпеку кабельних мереж та ліній електроживлення, фізичну захищеність обладнання, стан криптографічних систем, політики поводження з мобільними носіями інформації, створити перелік виявлених і імовірних загроз інформаційному середовищу «Нафтогаза», тощо.

Решту 3 млн грн. отримають ТОВ «Конім груп» і ТОВ «Національні інновації» за ліцензії на програмне забезпечення по управлінню оновленою мережевою інфраструктурою та послуги з супроводження програмного забезпечення виробництва компанії SAР для забезпечення роботи «Автоматизованої системи управління процесом бюджетування та фінансового планування».

Нагадаємо, в лютому «Нафтогаз» за 2,40 млн грн. замовив обслуговування «Системи попередження витоку конфіденційної інформації». Ця система моніторить та блокує переміщення інформації за допомогою CD/DVD, USB, та те, що відправляється на друк. Також моніториться доступ до WiFi, Bluetooth.

Також «Нафтогаз» в серпні замовив створення корпоративного сайту для внутрішнього користування своїми працівниками вартістю 1,62 млн грн.

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.


Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.