?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
Криворізькі комунальники купили вуличні туалети за ціною квартири
Наші Гроші
nashigroshi

Управління благоустрою та житлової політики Криворізького міськвиконкому Дніпропетровської області 27 серпня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Тут Сервіс» на придбання шести вуличних туалетів на суму 1,29 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику Державних закупівель».

Кожен туалет модульного типу розмірами 4,1х2,3х2,7 м повинен складатися з двох кабін – звичайної та для інвалідів на візках. Також в туалеті має бути службове приміщення. Кабіни мають бути обладнані унітазом, рукомийником, сушаркою для рук, дозатором для рідкого мила, дзеркалом та сміттєвою урною. Також в туалетах повинні бути влаштовані електроопалення та вентиляція.

Шість таких комбінованих туалетів обійдуться комунальникам по 215 тисяч гривень., або $27 тис. За такі гроші в Кривому Розі можна придбати трикімнатну квартиру.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, виділяючи в березні на закупівлю туалетів 1,5 млн грн., міськрада обіцяла придбати для парків і скверів самомийні туалети. Такі конструкції під назвою «СМС-1» вінницька фірма «УкрАгроЛенд» продає по 250 тис грн. Однак уже до Дня Незалежності (тобто ще до підписання договору) в місті почали встановлювати звичайні модульні туалети, які за описом відповідають технічним вимогам вище описаної закупівлі (на фото).

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.


Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.