?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
Донецька залізниця переплатила за вугілля 3 мільйони через причіпки до папірців
Наші Гроші
nashigroshi

ДП «Донецька залізниця» 27 серпня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Кепітал менеджмент компані» на придбання вугілля на суму 26,35 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Придбано понад 20 тон вугілля різних марок по 1290-1392 грн./т. При цьому в тендері брали участь сім компаній, більшість з яких пропонували вугілля значно дешевше. Наприклад, загальна вартість пропозиції ТОВ «Рост-Енерго» становила майже на 3 млн грн. менше від переможця – 23,74 млн грн. Однак ця заявка була відхилена через формальні претензій – не вказано дату реєстрації підприємства, відсутність наказу про призначення директора, неналежним чином оформлені довідки про наявність досвіду виконання аналогічних угод, наявність працівників з відповідним досвідом, тощо. По аналогічним претензіям відхилено заявки ще чотирьох компаній.

До участі в тендері були допущені лише дві компанії – ТОВ «Кепітал менеджмент компані» і ТОВ «Консалтинг кепітал». Обидві фірми зі статутними капіталами 5 тис грн. зареєстровано на  цієї весни незадовго до оголошення тендеру. Засновниками компаній виступають мешканці Донецька Ірини Волошина і Сергій Філіпенко відповідно. В відкритих джерелах дані про них відсутні.

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.


Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.