?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Flag Next Entry
Одесити за 14 мільйонів відремонтують трамвайні путі в Кривому Розі
Наші Гроші
nashigroshi

Управління капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації 27 серпня  за результатами тендеру уклало з ТОВ «Весташляхбуд» угоду на реконструкцію трамвайних колій та благоустрою у Кривому Розі. Вартість угоди склала 14,37 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Реконструювати й облаштовувати будуть проспект Південний та вул. П.Мирного. Загалом планують замінити 71,5 т рельс, відремонтувати дорожнє полотно і замінити освітлення. Роботи мають закінчити до кінця цього року.

ТОВ «Весташляхбуд» зареєстровано на Каріне Сардарян та кіпрську компанію «Оппугно лімітед». Фірма входить в одеський концерн «Веста», контрольований Суреном Сардаряном, у минулому співробітником міліції.

До групи компаній, заснованих Каріне та Суреном Сардарянами входять бензотрейдерські компанії СК «Петролеум» та ТОВ «Веста сервіс». Одеській «Весті» також належить фірма «Екоспецтранс», яка вивозить сміття у всіх семи районах Кривого Рогу.

Компанія регулярно отримує будівельні підряди органів влади Кривого Рогу та Дніпропетровської області. З урахуванням цієї закупівлі з початку 2008 року  «Весташляхбуд» отримало підряди на загальну суму 427,17 млн грн.

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.


Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.