?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
Державні хіміки Фірташа заправились у його «прокладки» на 27 мільйонів
Наші Гроші
nashigroshi

Державні підприємства, контрольовані групою Дмитра Фірташа, 15-23 серпня за результатами тендерів уклали з ТОВ «Сінтез ресурс» низку угод на постачання різних товарів на загальну суму 27,39 млн. грн. Про це повідомляється у «Вінику державних закупівель».

ДП «Запорізький титано-магнієвий комбінат» заплатить 0,26 млн грн., ПАТ «Сумихімпром» – 22,22 млн грн., «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» – 4566573 млн грн.,  «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» – 0,34 млн грн.

З урахуванням цих закупівель, «Сінтез ресурс» в 2012 році отримав підряди на держпідприємствах Фірташа на загальну суму 1 685,10 млн. грн. У 2011 році фірма отримала аналогічні підряди на 246,38 млн. грн.

Одним з засновників «Сінтез ресурсу» минулого року був перший заступник директора ТОВ «Остхем Україна» Олег Кікта, зараз фірма перереєстрована на кіпрський офшор «Ганард венчерз лімітед». Директором фірми є Олег Вотінцев, відомий як комерційний директор «Кримського титану», що контролюється групою Дмитра Фірташа.

Окрім цього «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» за 2,55 млн грн. орендував у ТОВ «Межиріченський гірничо-збагачувальний комбінат» один бульдозер Caterpilar D8R. Ця компанія контролюється кіпрською фірмою «Tolexis Trading Limited» з групи Фірташа.

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.


Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.