?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
На округ Азарова-молодшого закупили медичного устаткування на 15 бюджетних мільйонів
Наші Гроші
nashigroshi

Медичні установи м. Слов’янськ Донецької області 23 серпня за результатами тендерів уклали низку угод на придбання медичного устаткування на загальну суму 14,78 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Усі замовлення медичні установи повинні отримати не пізніше грудня. Закупівля проводиться коштом місцевого бюджету.

Міська лікарня імені В.І. Леніна за 5,07 млн грн. придбала у ТОВ «Мед-Інвест» різноманітне медичне устаткування, у ПП «Донмед» за 609 тис грн. придбано каталки, ліжка і матраци.

Міський пологовий будинок закупить у київського ТОВ «Тюмень-Медико-Україна» на 210 тис грн. стерилізаційне  обладнання. У донецького ПП «Донмед» придбають на 2,14 млн грн. операційні столи, ліжка і ще на 6,75 млн грн. неонатальні комплекти, дефібрилятори, інкубатори, електрокардіографи та ін.. Загалом пологовий будинок витратить 9,09 млн грн.

Син прем’єр-міністра Миколи Азарова Олексій балотується по 47-у округу з центром у місті Слов’янськ.  25 липня під час свого візиту до м.Слов’янськ він пообіцяв придбання устаткування місцевому пологовому будинку на 10 млн грн. На питання журналістів, за чиї кошти його придбають, кандидат у депутати визнав, що за бюджетні.

Add to Bookmarks
Опубліковано на НАШІ ГРОШІ. Коментарі приймаються.


Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.